Pttcell Faturasız Bonus Kampanyası

Kampanya Detayları

 • Pttcell Bonus Kampanyası’ndan kampanya geçerlilik süresi içerisinde Pttcell faturasız tarifelerinden birine yeni hat tesisi yoluyla gelen müşteriler faydalanabilecektir. Belirtilen koşulları sağlayan müşterilere kampanya kapsamında kampanya katılım SMS’i atıldıktan sonra 30 gün geçerli yurt içi her yöne 750 dakika konuşma, yurt içi her yöne 750 SMS ve yurt içi 25 GB cepten internet kullanım hakkı verilecektir.
 • Ayrıca, SMS göndermek suretiyle Pttcell Faturasız Bonus Kampanyası’na başarıyla dahil olarak, hat açılışını takip eden 3 ay boyunca aylık tek seferde 30 TL ve üstü miktarda yükleme yapan abonelere, belirtilen tarih itibariyle ek olarak 3 ay süresince her ay 30 gün geçerli yurt içi 25 GB data hakkı tanımlanacaktır. Aboneler, ek yurt içi 25 GB hediye faydasından kampanyaya katılım tarihini takiben, her ay bir kere olmak üzere 3 ay boyunca toplam 3 kez faydalanılabilir. Abonelerin, 3 ay boyunca her ay 25 GB ek data hakkından faydalanabilmesi için 30 günde bir tek seferde 30 TL ve üzeri tutarda yükleme yapması gerekmekte olup, yükleme yapılmayan aylarda ilgili faydadan yararlanılamayacaktır.
 • Kampanya Katılım Sms'i : Pttcell BONUS → 1788’e gönder
 • Abone yeni hat alarak ve kampanyaya katılım için SMS göndermek suretiyle talepte bulunabilecektir. (Yeni hat aldıktan 30 gün içerisinde SMS atılmalıdır.)
 • Kampanya kaydının başarı ile tamamlanmasının ardından ilgili hatta / hatlara SMS göndermek suretiyle bilgilendirme yapılacaktır. Bahsedilen bilgilendirme mesajının ardından kampanya kapsamında sunulan faydalardan yararlanmaya başlanılabilecektir.
 • Kampanya kaydının başarısız olması durumunda da bilgilendirme yapılacaktır. Kampanya kapsamındaki 750 dakika, yurt içi her yöne geçerlidir. Sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xyz yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır.
 • Paket kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xyz yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.
 • Kampanya kapsamındaki 750 SMS, yurt içi her yöne geçerlidir. Paket kapsamındaki SMS’ler sadece yurtiçi gönderiler için geçerlidir; yurtdışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderilerinde kullanılamaz.
 • Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz data hakkı sadece internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya kapsamında verilen faydaların geçerlilik süresi 30 gündür.
 • Geçerlilik süresi sonunda kullanılmayan faydalar silinir, bir sonraki aya devretmez. Kampanya kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez. Her hat kampanyadan sadece bir kez faydalanabilecektir

KAMPANYADAN NASIL FAYDALABİLİRİM?

 • Pttcell’den Yeni Hat alan abonelere özel HEDIYE 30 gün boyunca kullanabileceğiniz yurt içi her yöne 750 dakika, 750 SMS ve 25 GB cepten internet fırsatı için hattınız aktif olduktan sonra 30 Gün içerisinde PTTCELL BONUS yazıp 1788’e gönderebilirsiniz.

KALAN KULLANIM HAKKI SORGULAMA

 • Kalan kullanım bilgisi için KALAN PTTCELL BONUS yazıp 1788’e gönderebilirsiniz.