Pttcell’ den Göçmenler’e özel Bereket’li Tarife!

 

Detaylar

  • Bereket Tarifesi’nde 18.12.2018 tarihi itibarıyla dakika ve sms ücretlerinde değisiklik yapılacak olup,20 TL altı yüklemelerde 30 Kr olan yurt içi arama dakika ücreti 56,70 Kr ve 30 Kr olan SMS başına gönderim ücreti 40,75 Kr olacaktır.
  • Pttcell Bereket Tarifesi'nden yeni aktivasyon, numara taşıma ve Şirketimizce sunulmakta olan diğer faturalı veya faturasız tarifelerden geçiş yolu ile faydalanılabilecektir. İlgili tarifeye göçmen belgesi, yabancı tanıtma belgesi veya pasaport ibraz etmek suretiyle Ptt Merkez'lerinden kayıt yaptırılabilecektir. Faturasız bireyse Pttcell Bereket Tarifesi'nde bulunan müşteriler sadece Pttcell Yaz Konuş, Pttcell Mini, Pttcell Eko, Pttcell Süper ve Pttcell Yıldız paketlerinden faydalanabilecektir.
  • Her 30 günde bir tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapan müşteriler tarife kapsamında 30 gün boyunca her yöne geçerli olacak şekilde, ilk 60 saniyesi 10 kuruş, sonraki 300 saniyeye kadar olan görüşmeler için 20 kuruştan, 300 saniye sonrası için ise dakikası 30 kuruştan ücretlendirilecektir.
  • Ayrıca her 30 günde bir tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapan müşterilere tarife kapsamında 30 gün geçerli tüm Pttcell'lilerle 3000 dakika konuşma hakkı hediye olarak verilecektir. Bahse konu dakika faydasının ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. Tarife kapsamında sunulan ücretsiz 3000 dakika faydası tüm Pttcell hatlarını aramada kullanılabilecektir. Geçerlilik süresi olan 30 gün içerisinde 3000 dakikanın sona ermesinin ardından geçerlilik süresi sonuna kadar Pttcell yönüne yapılan aramalar tarifenin her yöne arama ücreti olan 5 dakikası 30 kuruştan ücretlendirilecektir.
  • 25 TL altında yükleme yapıldığında ise konuşma fiyatı tüm yönler için dakikası 30 kuruş olup, ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. SMS fiyatı 30 kuruş /adettir.
  • İlgili tarifede bulunan aboneler tarife kapsamında yurt içinde 788 Pttcell Müşteri Hizmetleri aramalarında ilk 60 saniyede 30 kuruş, 60 saniye sonrasında ise dakika başına 40 kuruş olarak ücretlendirilmektedir.
  • Standart internet fiyatı 0,50 TL/100 KB olarak ücretlendirilecektir.
  • Tarife’ye kayıt olunması akabinde gönderilen tarife bilgilendirme mesajları, tek seferde 25 TL ve üzeri yüklemeler sonucu kazanılan fayda tanımlandığında gönderilen bilgilendirme SMS’leri ve kalan sorgusu yapılması halinde, faydaların %80 ve %100’ünün kullanılması halinde iletilecek olan bilgilendirme SMS’leri dili Arapça ve Türkçe olacaktır.
  • Fiyatlara KDV - ÖİV dahildir.