Faturalı14'lük Tarife

Pttcell 14’lük Tarife; 20 Mayıs 2014 itibariyle müşteri alımına kapatılmıştır.

Pttcell’lilerle

3500 dakika

Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi

200 dakika

Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS

250 SMS

Aylık Ücretsiz Cepten İnternet

Sınırsız*

Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne SMS

30 Kuruş/Adet

Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne Görüşme

30 Kuruş/Dakika

*Sınırsız internet , adil kullanım noktası olan 250 MB'a ulaştıktan sonra bağlantı hızı fatura dönemi sonuna kadar 128kbps'a düşer ve bu hız ile sınırsız internet erişimi sağlanır.

Tarifenin aylık sabit ücreti KDV ve ÖİV dahil 14 TL’dir.

Pttcell hattınızın fatura ödemelerini tüm PTT iş yerlerinden ve Pttmatik’lerden yapabilirsiniz. Ayrıca kredi kartı ile 7/24 faturanızı ödemek için tıklayınız veya Pttcell hattınızdan 788’i, diğer hatlardan ise 444 6 788 Pttcell Müşteri Hizmetleri’ni arayınız.

 • Tarife kapsamında sunulan her yöne 200 dakika, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 788 numaralı Pttcell Müşteri Hizmetleri, 1xy yapısındaki özel servis numaralarını aramada kullanılabilir.

 • Tarife kapsamında sunulan her yöne 200 dakika; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarında kullanılamamaktadır.

 • Tarife kapsamında sunulan 250 SMS yurtiçi tüm operatörler ve sabit hatlara gönderimde geçerlidir.

 • İnternet kullanımları; 250 MB limite ulaştıktan sonra bağlantı hızı fatura dönemi sonuna kadar 128kbps’a düşer ve bu hız ile sınırsız internete erişim sağlar. Ücretlendirme periyodu 1 byte'dır.

 • Tüm data hakları wap ve internet apn üzerinden yaratılan yurtiçi data kullanımları için geçerlidir.

 • Faturalandırılmamış kullanım tutarları ‘GUNCEL’ yazılarak 6000’e SMS gönderilerek sorgulanabilir. Sorgulama ücreti 0,99TL’dir(Aynı fatura dönemindeki iki sorgulama sonrası servis kullanımı ücretsizdir).

 • Fatura kesim tarihine kadar kullanılmayan dakika, SMS ve data hakkı bir sonraki fatura dönemine aktarılmayacak, silinecektir.

 • Tarife kapsamındaki her yöne dakikalar ile görüntülü aramalar yapılabilir.

 • Ücretlendirme periyodu; ses için grup içi ve her yöne dakikalarda 1sn, limit aşımlarında 6sn’dir. SMS için adet, Standart internet için ise 1 Byte’dır.

 • Kalan kullanım miktarları 9333 ücretsiz olarak aranarak öğrenilebilir.

 • Pttcell servis ve hizmet sağlayıcısı, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız hattan faturalı hatta geçiş yapan müşterilerimiz adına düzenlenecek ilk faturalara, söz konusu fatura döneminde 15 günden fazla kullanım yapıldığı takdirde ilgili döneme ait tarife ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığı takdirde ise ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Faturalı hattan faturasız hatta geçiş, diğer operatörlere numara taşıma ve hat iptali yapılması durumunda çıkan son faturaya ise tarife aylık ücretinin tamamı yansıtılacaktır.